Gmail Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Aplikacionet dhe lojërat më të mira për vitin 2019, sipas Apple

Teknologji

Telefonat që nuk po shiten në Europë

Teknologji

Hakerët janë duke marrë në shenjë 1.5 miliardë përdorues të Gmail

Lajme

Huawei i përgjigjet deklaratës së Trump për ndalimin e produkteve të saj në SHBA

Teknologji

Zbuloni risitë që Google prezantoi në eventin me të madh të pajisjeve hardware

Teknologji

Google Cloud së shpejti do të ketë një produkt të ri që do të konkurrojë Amazon dhe Microsoft

Slideshow

Ndryshimet më të rëndësishme që do të sjellë Google

Slideshow

Ky është dizajni i ri i Gmail, më elegant dhe funksional se kurrë

Teknologji

Gjysma e kohës dixhitale shpenzohet në aplikacionet e smartphone-ëve

Intervista

“Ylli në ngritje i ICT Awards”, Penda Smajljaj: “NotifyMe ka qenë projekti që më ka sfiduar në çdo aspekt.”