gjyq Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Gusht i çmendur për kompaninë Apple. Shkelje e patentës i kushton 145 milionë dollarë

Teknologji

Ford rihap proçesin e aplikimit për të pasur një Ford GT

Teknologji

Skandali i makinave, në telashe “Volkswagen” dhe “Fiat”

Lajme

‘Beteja’ e Facebook ndaj Belgjikës përfundon në favor të rrjetit social