Gjirafa Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Top 5 Startup-et për të cilat BusinessMag ka shkruar më shumë!

Sipërmarrje

Faqet e-commerce në Shqipëri

Startup

Gjirafa përzgjidhet në mesin e Top 13 Startup-ve në Europë dhe Unicorn i ardhshëm

Startup

Top 10 startup-et shqiptare në renditjen botërore

Lajme

Gjirafa feston 3 vjetorin e themelimit të saj

Startup

Startup Grind Tirana, vendi i takimit të sipërmarrësve të ardhshëm

Teknologji

Trekandi, platforma më e re online për gjetjen e ofertës më të mirë për shërbime financiare

EU Corner

Startup-et kosovare, vizitë në Berlin për partneritet me startup-et gjermane

Intervista

Mërgim Cahani: HAJDE TE NE të punojmë bashkë dhe t’i japim zgjidhje problemit

Startup

Çfarë duhet të bëjë Kosova që të ketë më shumë startup-e si Gjirafa.com?