Dafina Zeqiri do të jetë live të martën në faqen e Gjirafa50


Gjirafa50, përmes një postimi në faqen e tyre në facebook ka lajmëruar se do ta transmetojë live këngëtaren e njohur të Kosovës Dafina Zeqirin, në llogarinë e tyre të Instagram-it @gjirafa50, nga ora 19:00.

Arsyeja e bashkëpunimit të kompanisë Gjirafa me këngëtaren do të bëhet e ditur të martën, pasi kompania ka vendosur t’i bëjë surprizë konsumatorëve për të Premten e Zezë.

Dafina livestream ne @Gjirafa50 Instagram 😍😍Mos e le me të ik, follow @Gjirafa50 ne Instagramhttps://www.instagram.com/gjirafa50/29 Tetor, ora: 19:00

Publiée par Gjirafa50 sur Lundi 28 octobre 2019

 

Must watch
Business Mag Nr. #23 - Qershor 2020

Të gjitha planet tuaja për këtë vit, si individë apo sipërmarrës mund të jenë përmbysur. Mbërritja e Coronavirusit në Shqipëri paralizoi gjithçka, ashtu si kudo. Në mënyrë të papritur na vuri në kushte tërësisht të tjera pune, na shtoi pasigurinë e shqetësimin për të ardhmen.

Sipërmarrjet, kryesisht në fushën e IT u përshtatën më shpejt, duke angazhuar punonjësit nga shtëpia. Ato zhvilluan dhe më tej mundësitë për të punuar në distancë, ndërkohë që shumë kompani të tjera u mbyllën plotësisht.

Kjo është një periudhë sprove, për individin, drejtuesit dhe liderin. Kjo është lufta që po zhvillohet në spitale dhe fronti i parë i saj janë mjekë, infermierë e sanitarë. Historia e ekonomisë k a treguar se gjithmonë pas një situatë të vështirë ka një ringritje. Dhe ne besojmë se kështu do të jetë.

Deri atëhërë ajo çka na mbetet të bëjmë është respektimi i rregullave të kërkuara, marrja e përgjegjësive ndaj të tretëve për aq sa mundemi, e të interesohemi për të pamundurit, të ndajmë diçka për ta.

Solidariteti nuk ka munguar e nuk do të na mungojë as kësaj radhe. Ajo çfarë doli në pah krahas solidaritetit ishte varfëria: e shtetit, e kompanive dhe e vetë individëve.

Një ditë pas dërgimit të 30 bluzave të bardha në Itali, The Guardian na vlerësoi në artikullin e saj si zemërgjerë edhe pse Ky numër ishte planifikuar të botohej në Prill 2020, por procesi u shty për shkak të masave të ndërmarra si pasojë e shpërthimit të Covid-19. Edhe pse në kohë vështirësish, jemi …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale