Gjirafa Studios kërkon aktorë të rinj » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 03/06/2019

Gjirafa Studios kërkon aktorë të rinj

Share
nga Eridon Elshani
Qer 03, 2019
-Manages Business Mag Kosovo -Studies Philosophy at University of Prishtina
lexo me teper >

Gjirafa Studios ka bërë thirrjen për pranimin e aktorëve të rinj.

Lexo: Apliko për punë praktike në Gjirafa

A keni dëshirë të luani me aktorë të mirënjohur? Të luani në një serial apo skeç?

Të gjithë të interesuarëve, që ju pëlqen aktrimi dhe dëshirojnë të jenë pjesë e serialit/skeçeve mund të aplikoni duke dërguar këto të dhëna:

-Emri dhe Mbiemri
-Mosha (+18 vjeç)
-Vendbanimi
-Foto
-Numri kontaktues
-Video Prezantim (opsionale, nuk është e obliguar)

Të dhënat mund t’i dërgoni në  adresën: [email protected]

Për çdo pyetje mund të kontaktoni në numrin: +383 (49) 202 040.Evente

Data & Technology Meetup

Shtator 11, 2019
19:00