France Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Drejt daljes nga qarkullimi prerja 500 euro

Business Pulse

Kur largohen nga shtëpia të rinjtë evropianë?

Business Pulse

5 ndeshjet hapëse më emblematike në historinë e Botërorëve

Lajme

Estonia, transport publik falas për të gjithë banorët

Slideshow

7 mënyra si rriten fëmijët në vende të ndryshme të botës

Teknologji

Renault dhe IKEA bashkojnë forcat në rrjetin e supermarketeve në Francë

Travel

Mbi 6500 persona kanë blerë një kështjellë Franceze të shekullit të 13

Slideshow

Vendet me numrin më të madh të miliarderëve

Lajme

Facebook mbyll të gjitha profilet fallco

Teknologji

Ja sa kushton iPhone X në shtete të ndryshme të botës