fat Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Horoskopi i biznesit

5 Shenjat e horoskopit më me fat të këtij muaji

Business Pulse

A është suksesi një çështje fati?

Strategy

Si të bëheni një frymëzim për të tjerët?

Strategy

Çfarë mësime lidershipi mund të mësojmë nga një gjeneral?

Business Pulse

Java e parë e Vitit 2018 ju motivon me këto thënie

Horoskopi i biznesit

Shenjat e horoskopit më me fat të kësaj jave

Intervista

Fjorza Mullaji: SI DO SJELL “PARAJSËN” për adhuruesit e mineraleve, të meditimit dhe të energjive

Shqiptarë Sipërmarrës në botë

Binjaket nga Patosi që arritën majat e shkencës botërore

Horoskopi i biznesit

Cilat janë shenjat e horoskopit me më shumë fat?

Slideshow

Thënie nga Steve Jobs që do t’iu motivojnë të ndryshoni botën