ekskluzive Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Ford rihap proçesin e aplikimit për të pasur një Ford GT

Teknologji

1 milion dollarë dhurohen nga McLaren për bamirësi pas shitjes së një 570S

Teknologji

Rolls Royce mbledh në një event unik disa prej klientëve më të besuar

Teknologji

Porsche Design Huawei Mate RS. I mbivlerësuar për ato që ofron?

Startup

Ekskluzive: Keni një ide të mirë dhe doni para? Ejani dhe më takoni në 15 shtator!

Lajme

Ministri Haxhinasto prezanton marrëveshjen me TIA në Komisionin e Ekonomisë

Sipërmarrës të suksesshëm

Drejtoresha e HAKO-s: “UNË DO TË DOJA SHUMË QË FILANTROPIA TË MOS BËRTITEJ”

Intervista

Themeluesja e Down Syndrome Albania: “Po pasuroj shpirtin me këtë punë”