dyqan Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Sipërmarrësi më i pasur europian do të hapë dyqanin 1 miliard dollarësh

Lajme

Hapet NEW YORKER, dyqani i veshjeve të modës për të rinj

Lajme

Shitjet gjatë “Prime Day” të Amazon arrijnë në 4 miliardë dollarë

Teknologji

Porsche Studio e re hapet në Milano me një ambient unik

Mobile

Tashmë mund të blini një iPhone X dhe të përfitoni një kartë SIM falas nga Apple

Sipërmarrje

Për 8 muaj 1 milionë $ – Si ky sipërmarrës krijoi pasurinë e tij?

Teknologji

Oferta Juaj: Aplikacioni i cili ju ndihmon portofolin!

Lajme

Ja cili është biznesi që po rinjeh lulëzim në Shqipëri

Lajme

Duke përdorur Moby, nuk do të keni më nevojë të shkoni në dyqan

Travel

“Virgin Trains” krijon menunë e veçantë të vajzës 9-vjeçare, pas letrës që ajo i dërgoi Richard Branson