dashuri Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Të shqetësuar se nuk do të gjeni pasionin tuaj? Ja pse kjo nuk përbën problem!

Business Pulse

Thënie mbi dashurinë, jetën dhe paqen nga John Lennon

Business Pulse

Ai kishte një ëndërr, po ashtu dhe ti! Thënie nga Martin Luther King, për të kuptuar fuqinë e një vizioni

Strategy

9 gjëra që njerëzit mirënjohës bëjnë ndryshe

Sipërmarrje

Sipërmarrësi nga Kosova shembull i një lideri të vërtetë biznesi

Travel

6 arsye pse vjeshta është periudha më e mirë për të udhëtuar

Lajme

Mario Ademaj, mjeku i ri shqiptaro-amerikan ofron vizita dhe ilaçe falas për vendin e tij

Strategy

Sekretet e suksesit të Donald Trump

Strategy

10 gënjeshtra që ne gjithmonë i besojmë

Business Pulse

Si ndikon Shën Valentini në biznesin tuaj?

Evente