automjet Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Toyota synon t’i dërgojë njerëzit në Hënë

Teknologji

“Sightless Touch”, teknologjia e re në ekranin e kroskotit

Teknologji

Harrojini çelësat e makinave, Samsung dhe Apple kanë menduar për ju

Lajme

AMF shtrëngon kompanitë siguruese. Paguani dëmet e prapambetura prej gati 1 mld

Teknologji

Tesla: Një tjetër pronar fajëson sistemin Autopilot pas përplasjes!

Teknologji

Zgjidhja e Nissan për përdorimin e telefonit ndërsa jeni duke ngarë makinën: Një bllokues sinjali për telefonin tuaj

Strategy

5 mësimet që sipërmarrësit në të gjithë botën mund të mësojnë nga kultura izraelite

Lajme

Dorëzohet drafti i propozuar nga shoqëria civile për unifikimin e taksave të karburantit

Slideshow

Objektet më të mira që nuk mund të përmirësohen më tej

Lajme

Në QKR të rregjistruara 9800 biznese të reja për këtë vit