Alexa Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Teknologjia po zhvillohet?! Ju zhvilloni aftësitë gjykuese. Smartwork, skuadra e teknologjisë në Tiranë

Trajnime

Workshop: Ndërtimi i aplikacioneve për Amazon Alexa

Lajme

Steve Wozniak i paralajmëron njerëzit që të heqin dorë nga Facebook

Teknologji

Inteligjenca Artificiale në tualetet tuaja!

Teknologji

Microsoft pranon se nuk mund të konkurojë Amazon dhe Google në luftën e asistentëve të zërit

Teknologji

Pse duhet të zhvilloni inteligjencën tuaj emocionale?

Teknologji

Amazon edhe në tregun e pajisjeve mjekësore, krijon një linjë ekskluzive

Teknologji

Facebook prezanton produktin e tij më të ri, Portal

Lajme

Amazon dhuron 1 milion dollarë për organizatën e Wikipedias

Teknologji

Si do ta transformojë inteligjenca artificiale biznesin tuaj?