administrim Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Startup

Si kjo CEO 27-vjeçare krijoi një startup për modën me vlerë 1 miliard dollarë?

Personazhe

Valbona Begolli: Ndiq pasionin në biznes. Historia e sipërmarrëses që ka 3 fëmijë dhe 3 biznese

Lajme

Trump i vendos Bezos një pseudonim të ri ndërsa tallet me divorcin e tij

Business Pulse

Këshilla nga fjalimi i fundit motivues i Gjergj Kastriot Skënderbeut

Startup

Si të mos e “vrisni” biznesin tuaj? Disa këshilla nga Makwana dhe Morrow në seminarin “The Start up Business & Access to Finance”

Trajnime

Trajnim në menaxhim projektesh

Business Pulse

Profesionet ku femrat paguhen më shumë

Lajme

Tregu i gazit, bëhet gati plani për konsumatorët

Lajme

Kompania InfoSoft fiton tenderin prej 400 mijë € për krijimin e regjistrit elektronik mjekësor

Lajme

Ja cilat janë të ardhurat që nuk tatohen në Shqipëri

Evente

Data & Technology Meetup

Shtator 11, 2019
19:00