Siguro vendin tënd në trajnimin më motivues të vitit - Business Magazine Albania

Siguro vendin tënd në trajnimin më motivues të vitit

EasyPay është një ndër partnerët kryesor të eventit më motivues të vitit “Rruga drejt Suksesit” me Vasil Naçi, i cili këtë vit do të zhvillohet online më 19-21 Nëntor 2021.

Ashtu sikurse edhe në edicionet e shkuara, EasyPay mundëson për klientët e saj dhe jo vetëm, disa metoda pagesash.

Duke hyrë online në faqen: ticket.easypay.al, ofrohen tre alternativa pagesash, duke plotësuar kështu preferencat e gjithësecilit.

  • Të gjithë përdoruesit e aplikacionit EasyPay, përzgjedhin opsionin: Paguaj nëpërmjet llogarisë EasyPay;
  • Ata të cilët nuk kanë një llogari EasyPay apo kartë Visa / Mastercard, përzgjedhin opsionin e butonit për të vijuar pagesën tek agjentët EasyPay
  • Të gjithë ata që kanë një kartë Visa/MasterCard, përzgjedhin opsionin e tretë.

Përgjatë viteve të fundit, EasyPay ka zhvilluar ndjeshëm portofolin e shërbimeve dhe në të njëjtën kohë metodat e pagesave, nëpërmjet të cilave synon të rrisë gjithëpërfshirjen financiare në vend dhe lehtësojë procesin e blerjes online. Vetëm me disa klikime, kushdo mund të kryejë pagesa për veten ose për persona të tjerë, nga kudo ndodhet.

“Rruga Drejt Suksesit” mirëpret për të 5-tin vit të gjithë ata që dëshirojnë të motivohen, të zhvillohen dhe të mendojnë pozitivisht me qëllim rritjen e suksesit dhe aftësimit të tyre në biznes dhe në jetë.

 

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #28 - Prill 2022

Si sipërmarrës e keni dëgjuar, madje e keni predikuar shprehjen: jeta nuk bëhet më e lehtë, thjesht ju bëheni më të fortë. Kësaj radhe po e përjetojmë siç nuk e kishim imagjinuar.

Ndërsa po synonim të dilnim nga kthetrat e pandemisë, një tjetër plagë goditi Europën. Sulmi rus ndaj Ukrainës, i pakonceptueshëm nga bota moderne, erdhi si një Tsunami në Europë dhe madje në të gjithë Botën. Lufta me armë shkatërruese, deri tek kërcënimi i përdorimit të armëve nukleare, po sjell një dëm të jashtëzakonshëm për Ukrainën dhe popullin e saj. Mijëra të vrarë dhe mbi 4 milionë të shpërngulur nga vendi, pavarësisht rezistencës së fortë dhe të paparashikuar të ukrain- asve.

Zhvillimet dinamike në më pak se një muaj, çuan në vendime të pamenduara më parë për dhjetëra kompani ndërkombëtare. Tregjet e lëndëve të para panë çmime të rritura me ritmet më të larta të 40 viteve të fundit, ndërsa sheshet në kryeqytetet botërore, përfshirë Tiranën, pritën protestat, fillimisht kundër luftës e më tej kundër rritjes së çmimeve. Më 8 Mars, Çmimi i Naftës kaloi nga 199 lekë/litër në 260-270 lekë për litër, ndërsa po gjatë marsit, çmimi i bukës masive kaloi nga 80 lekë në 100 dhë së fundi 120 lekë. Qeveria ngriti komitete për të …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0