Si do ta doje Businessmag? Plotëso anketën dhe përfito 20% ulje në numrin 25 të Business Magazine Albania

Plotëso anketën

Jemi të sigurt që viti 2020 ka qenë ndër më të vështirët për të gjithë si nga ana personale, ashtu dhe në punë apo biznese. Por, ekziston fakti që nga kohët e vështira mbijnë ide dhe zgjidhje më të mira.

Ne tek Business Magazine, në përballjen me sfidat e 2020 jemi përpjekur vazhdimisht t’ia dalim të ndjekim dhe suportojmë sipërmarrjet e reja që po zhvillohen dhe të motivojmë të rinjtë me shembuj suksesi dhe modele pozitive të njerëzve që po ia dalin. Për një media nuk është e lehtë, sidomos në kushtet kur informacioni që kemi ofruar për audiencën tonë ka qenë gjithmonë i hapur dhe revista është ofruar falas. Por, besojmë se me një model të qëndrueshëm financiar ne mund të bejmë më mirë, të rrisim cilësinë e përmbajtjes dhe të ndihmojmë më shumë persona në rrugëtimin e tyre drejt suksesit, sepse ky është dhe Misioni ynë.

Të nxisim shpirtin sipërmarrës duke ofruar përmbajtje që frymëzon dhe edukon brezat.

Lexo: 10 thënie të rëndësishme të Martin Luter King, mes thënieve të shumta të publikuara në Businessmag.al

Kemi përgatitur një anketë për të arritur në një vendim dhe pikësëpari duam të marrim opinionin tënd. Do ta vlerësonim nëse do të merrje 2 minuta nga koha jote për të plotësuar anketën e mëposhtme. Nëpërmjet saj kërkojmë të gjejmë alternativat më të mira për të financuar platformën tonë.

Nëse ke ndonjë ide tjetër që mund të na ndihmojë, e mirëpresim me shumë përulësi. Në formë falenderimi për plotësimin e anketës ju do të merrni një kupon 20% zbritje për nr. e ardhshëm të Business Mag, që publikohet në Shkurt 2021. Kuponi mund të përdoret edhe për Abonimet vjeçare.

Kontribuo duke plotësuar Anketën 

Must watch
Business Mag Nr. #24 - Tetor 2020

Numri 24 i revistës Businessmag.al sjell një panoramë të zhvillimeve, përshtatjeve dhe ecurisë në sektorë të ndryshëm të ekonomisë. Në të njëjtën kohë, shohim zhvillime relativisht të kënaqshme.  Organizime të reja si Dhoma Ekonomike e Gruas, duket si një shpresë për më shumë zë, lobim dhe mbështetje për gratë sipërmarrëse dhe sipërmarrjet e reja.

Gjatë kësaj periudhe angazhime si programi “Ringrihu më i fortë”, ishin një lloj kundërpërgjigje ndaj dëmeve ekonomike që po shkakton pandemia.

Influencerat vijojnë të rrisin hapësirat e tyre dhe janë bërë një instrument i rëndësishëm marketimi. Në brendësi të revistës do të gjeni renditjen e top 100 influencerave më të mëdhenj në vend.

Gjatë kësaj vere ndërkohë, vetë Businessmag pati një fushatë të suksesshme të promovimit të turizmit shqiptar. Qindra të rinj u angazhuan të dërgojnë foto dhe përshkrimet e vendeve të ndryshme të Shqipërisë.

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale