Konventa e tretë për menaxherët shitjes dhe marketingut. Si të regjistroheni?!

Konventa e tretë

Konventa vjetore “SUKSESI ËSHTË QËLLIMI YT”, është vendi i duhur për të promovuar kompaninë/ brandin tuaj, sepse kushdo që është pjesëmarrës i konventës, ka të vetmin qëllim: SUKSESIN!

Aty ku bëhen bashkë kompani më të forta, njerëzit më të suksesshëm, liderët më të mirë, shanset janë shumë të mëdha për zhvillimin tuaj personal dhe profesional.

Kjo konventë është programi që një herë në vit i bashkon menaxherët për të ndarë idetë dhe çështjet e biznesit në shitje. Eventi ka partnerë të shumtë mediak si: Telegrafi.com; Bussiness Magazine AL; Kosova Press; Glam Radio; Office 1 Kosova; Jysk; Deko.

Tani, e keni mundësinë të rezervoni biletën tuaj në konventën vjetore “SUKSESI ËSHTË QËLLIMI YT”, në www.denisgafuri.com. Eja ti, e merr me vete edhe miqtë tuaj për të përfituar zbritje më të madhe nga blerja. E nëse keni dilema se si shkon procesi i regjistrimi.

KJO – ËSHTË ZGJIDHJA!

Hap pas hapi, të gjitha i ke.

 

Must watch
Business Mag Nr. #24 - Tetor 2020

Numri 24 i revistës Businessmag.al sjell një panoramë të zhvillimeve, përshtatjeve dhe ecurisë në sektorë të ndryshëm të ekonomisë. Në të njëjtën kohë, shohim zhvillime relativisht të kënaqshme.  Organizime të reja si Dhoma Ekonomike e Gruas, duket si një shpresë për më shumë zë, lobim dhe mbështetje për gratë sipërmarrëse dhe sipërmarrjet e reja.

Gjatë kësaj periudhe angazhime si programi “Ringrihu më i fortë”, ishin një lloj kundërpërgjigje ndaj dëmeve ekonomike që po shkakton pandemia.

Influencerat vijojnë të rrisin hapësirat e tyre dhe janë bërë një instrument i rëndësishëm marketimi. Në brendësi të revistës do të gjeni renditjen e top 100 influencerave më të mëdhenj në vend.

Gjatë kësaj vere ndërkohë, vetë Businessmag pati një fushatë të suksesshme të promovimit të turizmit shqiptar. Qindra të rinj u angazhuan të dërgojnë foto dhe përshkrimet e vendeve të ndryshme të Shqipërisë.

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale