Këto janë 3 shenjat më të pasura të horoskopit » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Përditësuar së fundmi: 20/04/2017

Këto janë 3 shenjat më të pasura të horoskopit

Share
nga Neada Muçaj
Pri 20, 2017

A dëshiron të dish se cilat janë shenjat e horoskopit të cilat i pëlqejnë shumë paratë dhe kanë prirje për t’u bërë të pasur?

Më poshtë po ju listojmë 3 shenjat, të cilat konsiderohen si më të pasurat ndër të gjitha shenjat e zoodiakut.

 

Vendi i parë: Virgjëresha

Në listën e njerëzve më të pasur në botë, përfaqësuesit e shenjës së Virgjëreshës janë në krye. Të lindurit e shenjës së Virgjëreshës janë shumë të prirur për biznes dhe nga ana tjetër janë shumë kursimtarë, ç’ka i bën ata të ecin gjithnjë përpara e të jenë ndër njerëzit më të fuqishëm në botë.

 

 

Vendi i dytë: Akrepi

Akrepat si natyrë i kanë shumë qejf paratë dhe nga ana tjetër ata nuk dorëzohen asnjeherë sepse nuk e pranojnë dot humbjen, cilësi kjo që i ndihmon të ecin përpara në punë dhe biznes pa dështuar. Ata gjithashtu nuk e falin konkurrencën dhe janë gati të bëjnë çdo gjë për të fituar.

 

Vendi i tretë: Bricjapi

Bricjapët si natyrë nuk kënaqen me pak dhe janë shumë këmbëngulës për të fituar shumë para. Por ashtu si virgjërsha, ata kursejnë shumë për gjërat e zakonshme por shpenzojnë dhe investojnë në drejtimet që ata i konsiderojnë me leverdi, ç’ka i ndihmon të jenë të suksesshëm dhe shumë analitikë.

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00