Kanë mbetur vetëm 3 ditë që të përfitoni nga oferta për KONVENTËN e I-rë për Menaxherët e Shitjes - Business Magazine Albania

Kanë mbetur vetëm 3 ditë që të përfitoni nga oferta për KONVENTËN e I-rë për Menaxherët e Shitjes


Për herë të parë në Kosovë organizohet Konventa për menaxherët e shitjes me temën “SI TË BËJMË SHITJE INTELIGJENTE”, që do të mbahet më 9 Nëntor, në Hotel International, Prishtinë.

Ky është një nga eventet më ekskluzivë të këtij viti. Aplikoni deri më 25 Tetor dhe përfitoni nga zbritja 40% e çmimit të rregullt. Aplikimi është i hapur për të gjithë.

Investoni në avancimin tuaj profesional duke u bërë pjesë e Konventës së I-rë të Shitjes. Mësoni si të bëni shitje inteligjente dhe përfitoni nga përvoja e ekspertëve të huaj dhe atyre vendorë.

Lexoni: Konventa e I-rë e Menaxherëve të Shitjes: “Mësoni si të bëni shitje inteligjente”

Përfitoni nga oferta e limituar prej 89 euro dhe rezervoni vendin deri më datën 25 tetor. (Për kompani me më shumë pjesëmarrës, ka mundësi për zbritje)

APLIKONI TANI

Për rezervime, pyetje apo informacione plotësuese kontaktoni në sales@denisgafuri.com apo përmes numrit të telefonit +383 45 510 009.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #35 - Qershor 2024

Ja si sipërmarrës të guximshëm përmes inovacionit ndikojnë industri të tëra!

 

Ky numër i revistës mund të quhet numri i dedikuar sipërmarrësve, nismëtarëve dhe inovatorëve. Atyre të cilët me guxim, këmbëngulje dhe me risi nxisin transformimin e industrive me ndikim në jetët tona. Këto përvoja, sfida, ide të reja, aplikime dhe bashkëpunime të tyre, vijnë nëpërmjet Business Mag Albania, nr. 35. 

Për ty, që po e mban në dorë këtë revistë, kemi diçka të re! Tani mund të dëgjosh me zë artikujt që lexon tek BusinessMag. 

Në partneritet me Nullius in Verba, sjellim një mënyrë revolucionare për të konsumuar përmbajtjen. Falë teknologjisë së avancuar të AI, tani mund të dëgjoni me zë artikujt tuaj të preferuar në çdo kohë dhe vend, duke ju lejuar të informoheni ndërsa jeni në lëvizje. Ky bashkëpunim inovativ pasqyron përkushtimin tonë për të mbështetur sipërmarrjen dhe zhvillimin e modeleve të suksesshme, duke sjellë përvojë të re dhe vlerë të shtuar për ju si lexues. Skano kodet QR në çdo artikull dhe shijo nga kudo që të jesh një format të ri, mundësuar nga Inteligjenca Artificiale, aplikuar nga një …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0