Kanë mbetur vetëm 3 ditë që të përfitoni nga oferta për KONVENTËN e I-rë për Menaxherët e Shitjes


Për herë të parë në Kosovë organizohet Konventa për menaxherët e shitjes me temën “SI TË BËJMË SHITJE INTELIGJENTE”, që do të mbahet më 9 Nëntor, në Hotel International, Prishtinë.

Ky është një nga eventet më ekskluzivë të këtij viti. Aplikoni deri më 25 Tetor dhe përfitoni nga zbritja 40% e çmimit të rregullt. Aplikimi është i hapur për të gjithë.

Investoni në avancimin tuaj profesional duke u bërë pjesë e Konventës së I-rë të Shitjes. Mësoni si të bëni shitje inteligjente dhe përfitoni nga përvoja e ekspertëve të huaj dhe atyre vendorë.

Lexoni: Konventa e I-rë e Menaxherëve të Shitjes: “Mësoni si të bëni shitje inteligjente”

Përfitoni nga oferta e limituar prej 89 euro dhe rezervoni vendin deri më datën 25 tetor. (Për kompani me më shumë pjesëmarrës, ka mundësi për zbritje)

APLIKONI TANI

Për rezervime, pyetje apo informacione plotësuese kontaktoni në sales@denisgafuri.com apo përmes numrit të telefonit +383 45 510 009.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0