Konventa e I-rë e Menaxherëve të Shitjes: “Mësoni si të bëni shitje inteligjente”


Denis Gafuri Sales Training, organizon Konventën e I-rë të menaxherëve të shitjes me titull “E ardhmja është këtu, mësoni si të bëni shitje inteligjente” e cila do të mbahet në 9 nëntor 2018 në Hotel Internacional, Magjistralja Prishtinë – Shkup.

APLIKIMI ËSHTË ENDE I HAPUR!

Në këtë seminar do të ketë edhe folës nga Sllovenia, Gjermania, Shqipëria, Maqedonia si dhe shumë ekspertë të suksesshëm vendorë. Denis Gafuri së bashku me folësit e ftuar do të ndajnë me ne eksperiencat e tyre, ku do të diskutojnë për qasjen drejt së ardhmes me shitje inteligjente si dhe shumë këshilla për sukses në karrierë.

Folësit e Konventës do të jenë:

* Denis Gafuri: CEO në smardonline.com dhe trajner i shitjes në shumë  kompani.

*Jordan Berginc PHD/Slloveni: Trajner dhe këshilltar ndërkombëtar.
*Nela Jolenska/Maqedoni : Konsulente strategjike për inteligjencën emocionale.
*Arben Avdylli/Kosove : Arben Avdyli CEO at “SCARDIAN J.S.C.” 
*Driton Nikci/ Germani: CEO “Top Industrie-montage GmbH” dhe “Plan-B.V. GmbH”.

Të ftuar në  panel:

*Bajram Fusha/Kosovë: Ceo i “Besa Consulting” dhe drejtor në “Klubine e bizneseve Sloveno Kosovare”.
*Arian Zeka/KosovëExecutive Director”AmCham Kosovo.S.C”.
*Melita Ymeraga/ Kosovë : Managing Partner at “Melita&Partners”
*Fisnik Deçani/ Kosovë: CEO e Alba Qeramika” & “FLUX”.

*Renato Civili /Shqipëri : Ekspert në fushën e marketingut, “Business Magazine Al”.  
*Lulzim Veliu/KosovëGjermani:  CEO në  “SmartHome Europe”

Ky organizim është shumë i nevojshëm për të gjithë: menaxherët, punonjësit e nivelit të lartë dhe të mesëm, menaxherët e financave dhe profesionistët, menaxherët e financimit të financave, drejtorët ekzekutivë, shefi i marketingut, sigurimit shëndetësor, shitjet dhe menaxherët e shërbimit për klientë, sipërmarrësit, pronarët e kompanive dhe udhëheqësit e ekipit.

Një trajnim i vetëm me më shumë se 10 profesionalist të shitjes. Mundësia më e mirë për të mësuar më shumë mbi shitjen dhe metodat e saj.

Për aplikimet deri në 10 Tetor shtator çmimi i pjesëmarrjes është 50 euro (ju kurseni 99 euro).  

Për aplikime prej datës 10 Tetor deri më 25 Tetor çmimi i pjesëmarrjes është 89 euro (ju kurseni 60 euro).

Për aplikime prej datës 26 Tetor e tutje çmimi i pjesëmarrjes është 149 euro.

*Në këtë çmim përfshihet pjesëmarrja ditore, dreka, kafet, materiali punues si dhe certifikimi në fund.

Për rezervime, pyetje apo informacione plotësuese kontaktoni në [email protected] apo përmes numrit të telefonit +383 45 510 009 (orari 09:00 – 16:00). 

MOS HUMBISNI RASTIN TË JENI PJESË E EVENTIT MË TË MADH TË SHITJES NË VEND!

Must watch
Business Mag Nr. #22 - Dhjetor 2019

Kemi ndjekur me vëmendje zhvillimet në ekonomi, e në veçanti ata që ne i quajmë gjeneratorët e kësaj ekonomie, sipërmarrësit privatë. Padyshim që sfidat janë të mëdha. Tregje të pa konsoliduara, konkurrencë e pandershme në shumë sektorë, pak mundësi për financim dhe investime në projekte të reja, Por ne kemi vërejtur gjithashtu një dinamikë e dëshirë të madhe për të ecur përpara.

Në Numrin 22 të Revistës së Businessmag, ju do të gjeni sipërmarrës të dhjetëvjeçarit të fundit, të cilët po shënojnë historinë e tyre të suksesit pa u ndier. Aktivë, energjikë, vizionarë dhe shumë të thjeshtë, ata mund të jenë një model shumë i mirë për t’u ndjekur. I tillë është Urani. Pasioni për perfeksionizëm e siguri nuk ia ul ritmin marramendës të ngritjes dhe zhvillimit të një biznesi. Ai sot ka ngritur një rrjet biznesesh të tija dhe administron edhe sipërmarrje të tjera.

Në brendësi të revistës do të gjeni edhe sipërmarrës të tjerë, nga Shqipëria dhe Kosova.

Ky numër u është dedikuar personazheve të suksesshshëm dhe zhvillimit të aftësive në shërbim të tregut. Ndaj i kemi dedkuar një paketë speciale artikujsh kapitalit njerëzor, rëndësisë së tij, sfidave dhe projekteve të vitit të arshshëm, të prezantuara në Shkollën Verore organizuar nga projekti zviceran “Aftësi për Punë”.

Mes personazheve ju sjellim Brizida Delvina, administratore e një hoteli në Tiranë, Ajo ka zhvilluar një karrierë ideale në fushën e hoteleri-turizmit. Edhe pse Brizida pëlqen të rrijë larg vëmendjes, ajo është një model frymëzues dhe një mentore e mundshme, tashmë edhe për ju që do …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale