GEA Masterclass vjen me një koncentrat të 6 fushave thelbësore të biznesit që çdo sipërmarrës ambicioz duhet t’i zotërojë në maksimum - Business Magazine Albania

GEA Masterclass vjen me një koncentrat të 6 fushave thelbësore të biznesit që çdo sipërmarrës ambicioz duhet t’i zotërojë në maksimum

GEA - Masterclass - BM

Ja një mundësi që nuk duhet humbur: GEA Masterclass – një shortcut koncentrat i 6 fushave thelbësore të biznesit që çdo sipërmarrës ambicioz duhet t’i zotërojë në maksimum:

{Sipërmarrje} {Menaxhim} {Marketing} {Shitje} {Zhvillim personal} {Lidership}

Por pse GEA? Pas 3 vitesh që nga hapja e akademisë, puna e përkushtuar e më shumë se 20 trajnerëve-sipërmarrës dhe ekspertë të njohur të fushave të mësipërme ka bërë të mundur që studentët e GEA të kenë një produktivitet më të madh, më të fokusuar drejt zgjidhjeve praktike, dhe të jenë më fleksibël ndaj sfidave.

Nëpërmjet Masterclass 6×6+1, një risi kjo e akademisë GEA, do të sillen të 6 fushat në mënyrë organike për t’u përballur më mirë me sfidat e biznesit që janë sot sa inovative aq edhe transformuese. Do të mund të thelloheni në 6 drejtime që lidhen me njëra-tjetrën si një trup i vetëm. Ato janë baza për të fituar shprehi praktike në biznes dhe zhdërvjelltësi vendimmarrjeje.

GEA Masterclass 6×6+1 është konceptuar si një kapsulë me multivitamina që forcojnë imunitetin sipërmarrës; e parë me sy të lirë, duket si një zgjedhje opsionale, por e provuar në afatgjatë, do të ndjeni vlerat në shëndetin e plotë të biznesit tuaj.

Disa nga pikat e fushave të ekspertizës: Start up-i, si një model i ri biznesi, BMC (Business Model Canvas), Vendimmarrja dhe koncepti i pikës kritike, Plani i biznesit, Harta e suksesit dhe mendësia e arritjes, Lidershipi inovativ transformues, Strategjitë e suksesshme të marketingut, Analiza SWOT, Aftësia shitëse si aftësia #1 për sukses dhe shumë të tjera.

Trajneri i GEA Masterclass është MBA Ing. Afrim Osmani, njëherësh themelues dhe drejtues i akademisë. Nëse aplikon i vetëm, vlera e plotë e GEA Masterclass është 499 euro, por nëse ke një ekip, na kontakto për të biseduar më shumë lidhur më një ofertë.

Formati dhe niveli i secilës temë është përpiluar në funksion të individëve që e gjejnë veten në kategoritë në vijim:

#sipërmarrës të konsoliduar #senior menagers #CEO #CIO #CFO #COO #konsulente #brokers #agjentë të kualifikuar #investitorë #menaxherë projektesh dhe jo vetëm.

Por mos u dekurajo nëse nuk indentifikohesh më lart. Akademia zhvillon edukim-trajnime 3 dhe 5 mujore në të 2 degët tona: Sipërmarrje & Menaxhim dhe Ekspert Imobiliar & E-Pronat.

Global Entrepreneurship Academy – Gjithcka qe nuk ua meson universiteti!

Kontakto për t’u regjistruar: 0693340922

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #28 - Prill 2022

Si sipërmarrës e keni dëgjuar, madje e keni predikuar shprehjen: jeta nuk bëhet më e lehtë, thjesht ju bëheni më të fortë. Kësaj radhe po e përjetojmë siç nuk e kishim imagjinuar.

Ndërsa po synonim të dilnim nga kthetrat e pandemisë, një tjetër plagë goditi Europën. Sulmi rus ndaj Ukrainës, i pakonceptueshëm nga bota moderne, erdhi si një Tsunami në Europë dhe madje në të gjithë Botën. Lufta me armë shkatërruese, deri tek kërcënimi i përdorimit të armëve nukleare, po sjell një dëm të jashtëzakonshëm për Ukrainën dhe popullin e saj. Mijëra të vrarë dhe mbi 4 milionë të shpërngulur nga vendi, pavarësisht rezistencës së fortë dhe të paparashikuar të ukrain- asve.

Zhvillimet dinamike në më pak se një muaj, çuan në vendime të pamenduara më parë për dhjetëra kompani ndërkombëtare. Tregjet e lëndëve të para panë çmime të rritura me ritmet më të larta të 40 viteve të fundit, ndërsa sheshet në kryeqytetet botërore, përfshirë Tiranën, pritën protestat, fillimisht kundër luftës e më tej kundër rritjes së çmimeve. Më 8 Mars, Çmimi i Naftës kaloi nga 199 lekë/litër në 260-270 lekë për litër, ndërsa po gjatë marsit, çmimi i bukës masive kaloi nga 80 lekë në 100 dhë së fundi 120 lekë. Qeveria ngriti komitete për të …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0