Bëjeni iPhone-in tuaj të vjetër të duket si iPhone 11 Pro me këtë sticker të ri
Përditësuar së fundmi: 08/11/2019

Bëjeni iPhone-in tuaj të vjetër të duket si iPhone 11 Pro me këtë sticker të ri

Share
nga Eridon Elshani
Nën 08, 2019
-Manages Business Mag Kosovo
lexo me teper >

Kur Apple i prezantoi celularët e rinj në shtator, njerëzit menjëherë filluan të talleshin me tri kamerat në iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Shumë fotografi qesharake u publikuan menjëherë në internet dhe disa njerëz thanë se kamerat shkaktuan ‘tripofobinë’ tek njerëzit, apo frikën nga vrimat.

Por kjo pamje e veçantë me tri kamera e bën gjithashtu më të lehtë të kuptosh nëse dikush ka modelin më të fundit të iPhone.

Nëse keni një iPhone, përdoruesi i TikTok @Digital_buyer, postoi një video rreth ku tregon një hack të lehtë që i bën njerëzit të mendojnë se keni iPhone-in më të ri. Pjesa më e mirë? Nuk keni nevojë të shpenzoni shumë para, vetëm 5 $.

Krejt çfarë duhet të bëni është ta vendosni stickeri-n mbi kamerën aktuale të celularit tuaj dhe më pas të vendosni një këllëf mbi të. Në shikim të parë, falë kamerës, celulari duket krejt si një iPhone 11 Pro.

Shikoni VIDEON për më shumë!

Lexoni gjithashtu:

Galaxy S11 mund të ketë një ‘armë sekrete’ për të mundur iPhone 12

BusinessInsider

Subscribe në kanalin tonë në YouTube


Evente