A keni menduar se cila është dhurata ideale për partnerin tuaj të biznesit? - Business Magazine Albania

A keni menduar se cila është dhurata ideale për partnerin tuaj të biznesit?

Pavarësisht se sa kohë është bërë nga realizimi i bashkëpunimit me secilin partner tuajin, është gjithmonë koha dhe momenti i duhur për t’i ofruar dhuratën ideale atyre. Kjo dhuratë është bileta e suksesit… bileta për pjesëmarrje në Konventën Internacionale “SUKSESI ËSHTË QËLLIMI YT – 2021”. 

Në këtë Konventë ju i ofroni mundësinë atyre për të qenë akoma më të suksesshëm, duke u aftësuar akoma më shumë personalisht dhe profesionalisht nga trajnerë, të cilët janë secili ekspert në fushëveprimtarinë e tyre. 

Tema te reja, mundësi të reja, avancim më i madh në Konventën e IV-të “Suksesi është qëllimi yt”. Vendimi për të shijuar dhe shfrytëzuar mundësitë e jashtëzakonshme që të ofron Konventa bashkë me 30 persona të tjerë, është një nga arsyet që shtyn stafin të sjellin çdo herë më të mirën për ju që besoni gjithmonë në punën që ofrojmë!

Temat që do të trajtohen në këtë Konventë, nga trajnerë të ndryshëm, si: Inxhinier të shitjes në Google, Ceo të ASK BI, nga Drejtori i Konsulentëve në Salesforce etj., si: 

Lidershipi i shek. XXI;

The Psychology of SELLING with EQ and Body Language;

✅ Business Intelligence;

Optimizimi i afarizmit me CRM platforma;

Ndërgjegjësimi i gjeneratave të reja për angazhim maksimal në punë;  

Bizneset e së ardhmes;

Business Coaching;

Kultura e kompanisë Google, digjitalizimi i kompanive.

 

Rezervo vëndin tënd këtu!

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #35 - Qershor 2024

Ja si sipërmarrës të guximshëm përmes inovacionit ndikojnë industri të tëra!

 

Ky numër i revistës mund të quhet numri i dedikuar sipërmarrësve, nismëtarëve dhe inovatorëve. Atyre të cilët me guxim, këmbëngulje dhe me risi nxisin transformimin e industrive me ndikim në jetët tona. Këto përvoja, sfida, ide të reja, aplikime dhe bashkëpunime të tyre, vijnë nëpërmjet Business Mag Albania, nr. 35. 

Për ty, që po e mban në dorë këtë revistë, kemi diçka të re! Tani mund të dëgjosh me zë artikujt që lexon tek BusinessMag. 

Në partneritet me Nullius in Verba, sjellim një mënyrë revolucionare për të konsumuar përmbajtjen. Falë teknologjisë së avancuar të AI, tani mund të dëgjoni me zë artikujt tuaj të preferuar në çdo kohë dhe vend, duke ju lejuar të informoheni ndërsa jeni në lëvizje. Ky bashkëpunim inovativ pasqyron përkushtimin tonë për të mbështetur sipërmarrjen dhe zhvillimin e modeleve të suksesshme, duke sjellë përvojë të re dhe vlerë të shtuar për ju si lexues. Skano kodet QR në çdo artikull dhe shijo nga kudo që të jesh një format të ri, mundësuar nga Inteligjenca Artificiale, aplikuar nga një …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0