15 Video lojërat më të frikshme për Halloween

15 Video lojërat më të frikshme për Halloween


Gëzuar Halloweenin!

Ata që e kanë të vështirë të përballojnë filmat e frikshëm horror, do të ishte mirë të zgjidhnin një video game ku frika është e animuar dhe t’i mund të kontrollosh të keqen.
Këto janë disa nga video lojërat horror më të mira për të provuar këtë Halloween:

1. “Alien: Isolation” (PS4/Xbox One/PC)

2. “Resident Evil HD Remaster” (PS4/Xbox One/PC)

3. “Until Dawn” (PlayStation 4)

4. “F.E.A.R” (PS3/Xbox 360/PC)

5. “DOOM” (Switch/PS4/Xbox One/PC)

6. “Five Nights at Freddy’s” (PC/iOS/Android)

7. “Silent Hill 4: The Room” (PlayStation 2/Xbox/PC)

8. “Friday the 13th: The Game” (PS4/Xbox One/PC)

9. “Dead by Daylight” (PS4/Xbox One/PC)

10. “Dead Space” (PS3/Xbox 360/PC)

11. “Resident Evil 7” (PS4/PSVR/Xbox One/PC)

12. “The Evil Within 2” (PS4/Xbox One/PC)

13. “Dying Light” (PS4/Xbox One/PC)

14. “Alan Wake” (PS3/Xbox 360/PC)

15. “Left 4 Dead 2” (PS3/Xbox 360/PC)

https://www.youtube.com/watch?v=DhN8cPqP-dE

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0