Zgjidhni një smartphone premium Samsung dhe merrni një orë inteligjente dhuratë

Zgjidhni një smartphone premium Samsung dhe merrni një orë inteligjente dhuratë

Galaxy

Me blerjen e një prej pajisjeve kryesore Samsung Galaxy, ju do të merrni një dhuratë Galaxy Watch 46mm. Oferta është e vlefshme nga 22 tetori deri më 22 nëntor, ose derisa stoku të mbarojë.

Teksa disa tashmë kanë përgatitur një listë blerjesh për dhurata për të dashurit e tyre, të tjerët si çdo vit duket se kanë të njëjtat dyshime. Çfarë t’i dhurojmë prindërve, motrës, vëllait, mikut apo të dashurit? Të gjithë duam që dhurata të jetë funksionale dhe e bukur, dhe t’i sjellë një buzëqeshje fytyrës së personit që po ia dhurojmë.

Po sikur të kishit mundësinë të shpërblenit veten, por edhe një të afërm? Kjo është e mundur falë promocionit të Samsung. Të gjithë përdoruesit privatë dhe të biznesit që blejnë një nga pajisjet Samsung Galaxy në periudhën promovuese nga 22 Tetor deri më 22 Nëntor 2020, ose derisa stoku të mbarojë – Samsung S20 FE, S20, S20+, S20 Ultra, Note20, Note20 Ultra, Z Flip ose Z Fold2 nga shitësit e autorizuar të Samsung, do të marrin një Galaxy Watch të bukur 46 mm si dhuratë. E përsosur, apo jo?

Galaxy Watch

Përveçse keni një dhuratë të këndshme për të afërmin tuaj, ju gjithashtu do t’i inkurajoni ata të kujdesen më mirë për veten dhe shëndetin e tyre. Galaxy Watch 46mm vjen me një ekran AMOLED të rrumbullakët dhe një unazë aktive. Ekrani karakterizohet nga mprehtësia e jashtëzakonshme, kontrasti, lexueshmëria në një kënd edhe jashtë, ndërsa unaza, përveç navigimit, ka edhe një funksion mbrojtës dhe mbron ekranin nga goditjet. Avantazhi i kësaj ore inteligjente është gjithashtu një bateri e fortë që mund të zgjasë deri në 4 ose 5 ditë me një karikim të vetëm.

Zgjidhni smartphone-in tuaj ideal Samsung

Telefonat inteligjentë nga seritë Note dhe S njihen prej vitesh si pajisje që po shtyjnë kufijtë e përvojës së përdoruesit për më mirë. Seria Note20 është ideale për përdoruesit e biznesit, jeta e përditshme e të cilëve kërkon një smartphone të fuqishëm në të cilin me ndihmën e S Pen ata mund të mbajnë shënime, të shkruajnë ide dhe të rrisin produktivitetin personal. Në të kundërt, seria S20 është një zgjedhje e shkëlqyer për të gjithë llojet artistike urbane që duan të shfrytëzojnë maksimalisht smartphone-in e tyre – kamera të fundit, opsione multimediale për të shijuar përmbajtjet më shumë dhe më lehtë.

Këtë vit Samsung ka përgatitur risi të papara për të gjithë përdoruesit e smartphone-ve për sa i përket dizajnit dhe shumëfunksionalitetit. Galaxy Z Flip karakterizohet nga dizajni i tij kompakt si një pajisje moderne e palosshme me dimensione të vogla dhe qëndrueshmëri të lartë, së bashku me të gjitha funksionet e tjera për t’i mbajtur përdoruesit gjithnjë në modë. Galaxy Z Fold 2 është një smartphone që me të drejtë mban titullin si një nga produktet më inovative të Samsung. Është një pajisje që përputhet në mënyrë të përkryer me përvojën e një smartphone të palosshëm, me një ekran të jashtëm të madh, të gjerë dhe standard. Të dy ekranet janë të përshtatshme për shikimin e pandërprerë të përmbajtjes dhe përdorimin e aplikacioneve të preferuara. Kalimi nga një ekran në tjetrin është i mundur pa ndërprerë shikimin e përmbajtjes së zgjedhur.

Përfitoni nga promocioni i veçantë deri më 22 nëntor 2020, ose derisa stoku të mbarojë. Blini një nga pajisjet Galaxy dhe merrni një dhuratë të bukur Galaxy Watch 46 mm. Për më shumë informacion, vizitoni http://www.samsung.com/al/offer/good-decision-promo/.

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0