Vetëm edhe pak vende kanë mbetur...  Bëhu një nga Ambasadorët e Konventës! - Business Magazine Albania

Vetëm edhe pak vende kanë mbetur…  Bëhu një nga Ambasadorët e Konventës!

Konventë

Trajnim intensiv për dy ditë me radhë -> 21 dhe 22 Tetor 2022 | Hotel Venus, Prishtinë

Trajnohuni nga liderët, trajnerët dhe influencuesit më të fuqishëm ndërkombëtar!!! Konventa e V-të

Ndryshojeni mendësinë dhe dallojeni veten nga konkurentët tuaj, duke besuar në vlerat e jashtëzakonshme që ofroni për të tjerët.

Është vendi në të cilin mësoni se si të zhvilloni veten, biznesin tuaj dhe të shumëfishoni të hyrat tuaja.

Kjo, është ajo që ne iu mundësojmë çdo vit…

Pavarësisht numrit të madh të të interesuarve, vetëm ata që shpejtojnë në rezervimin e vendit janë FITUES…

Për rezervim të vendit keni këto mundësi zgjedhjeje:

AMBASSADOR: 217 € në 148 € [Vetëm edhe 9 vende të mbetura] 

LION: 197 € në 118 € [Vetëm edhe 16 vende të mbetura]

HERO: 147 € në 88 € [Vetëm edhe 48 vende të mbetura]

Rezervo vendin

 

Që nga viti 2015 nxisim shpirtin sipërmarrës, inovacionin dhe rritjen personale duke ndikuar në zhvillimin e një mjedisi motivues dhe pozitiv tek lexuesit tanë. Kjo punë që e bëjmë me shumë dashuri nuk ka të paguar. Ne jemi platforma e vetme e cila promovon modelin pozitiv të sipërmarrjes së lirë. Përmes kësaj platforme mbështesim edukimin gjatë gjithë jetës si mjet për zhvillimin personal dhe profesional të brezave. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni në gjithë trevat shqipfolëse.

Mund të kontribuoni KETU. Falemnderit.

Must watch
Business Mag Nr. #30 - Nëntor 2022
Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0