Trajnimi: "Rritni Shitjet"

Trajnimi: “Rritni Shitjet”


RRITNI SHITJET, RRITNI TË ARDHURAT!

Nëse aktualisht punoni si specialist shitjeje apo synoni që të ndërtoni karrierën tuaj në këtë fushë, jeni të ftuar të merrni pjesë në trajnimin “Rritni Shitjet” për të njohur teknikat më të përparuara të shitjes dhe për të rritur në mënyrë të shpejtë të ardhurat tuaja.

Trainimi do të organizohet më 21 Dhjetor 2017, në orën 15.00 deri 18.00, pranë ambjenteve të Tirana Business University, në Rruga e Kavajës (Vaçe Zela).

Për çdo interesim ju lutem na kontaktoni në: ejbusinessconsultant@gmail.com ose +355 67 20 32 205

Must watch
Business Mag Nr. #25 - Mars 2021

Kjo periudhë përkon me një vit të plotë në kushte pandemie në vendin tonë, në Europë dhe në mbarë botën. Në një vit ndodhën shumë zhvillime, të paparashkuara ndonjëherë më parë nga ne, duke hedhur poshtë shumë plane apo projekte tonat për rritjen. Por, në këtë kohë sipërmarrje të ndryshme u vunë në lëvizje për të gjetur zgjidhje të reja e për të siguruar mbijetesën.

Në këtë numër të revistës, vijnë zhvillimet përmes gjurmëve që kanë lënë tek industri, sipërmarrje apo individë sipërmarrës.

Pano Soko, ekonomist i njohur flet për efektet e paketave ekonomike të mbështetjes dhe nevojën për paketa ndihme në industritë e prekura.

Rubrika 3X3 i kushtohet industrisë së verërave. Nga intervistat tona me 3 prodhues rezulton se

verërat shqiptare janë të “paralizuara” nga pandemia.

Verërat janë në një trend me turizmin. Brunila Liçaj, profesore dhe eksperte në fushën e turizmit është optimiste për të ardhmen e kësaj fushe.

Në rubrikën e brandeve kemi sjellë, fabrikën e qumështit dhe prodhimeve të bulmetit “Lufra”, ndërsa një brand që po rimëkëmbet nga Kosova është prodhuesi i këpucëve artizanale “Perolli”. Të dy këto brande janë model frymëzimi për njerëzit e punës!

Një pjesë e rëndësishme e revistës i dedikohet konkursit dhe fituesve të Businessmag në …

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale
0