Trajnim nga Paul Vincenti për agjentët e shitjeve


RE / MAX Albania do të zhvillojë në datat 8 – 9 Janar 2019 ora 10:00 – 13:00, një trajnim nga Paul Vincenti për agjentët e shitjeve në lidhje me pronat e paluajtshme.

Asgjë nuk e motivon Paul Vincenti më shumë sesa të punojë me organizata dhe individë, të cilët janë të përqendruar në suksesin e pakufijshëm. Në 28 vitet e tij si trajner ndërkombëtar dhe trajner biznesi, Paul ka frymëzuar mbi 640,000 njerëz për të përmirësuar performancën e tyre në nivele të reja të jashtëzakonshme.

Përveç trajnimit ekskluziv të RE / MAX Malta, Paul trajnon mijëra Agjentë dhe Komisionerë pronash anembanë globit. Ai është folës i rregullt në Konventat Europiane R4 dhe RE / MAX.

Në vitin 2017, Paul lançoi një platformë të specializuar e-learning për trajnim në pronat e paluajtshme, etrainingtime.com dhe në vjeshtën e vitit 2018, ai pritet të botojë librin e tij të parë me titull “It’s Personal”.

Për t’u bërë pjesë e trajnimit klikoni Këtu.

Për më shumë informacion klikoni këtu.

Must watch
Business Mag Nr. #24 - Tetor 2020

Numri 24 i revistës Businessmag.al sjell një panoramë të zhvillimeve, përshtatjeve dhe ecurisë në sektorë të ndryshëm të ekonomisë. Në të njëjtën kohë, shohim zhvillime relativisht të kënaqshme.  Organizime të reja si Dhoma Ekonomike e Gruas, duket si një shpresë për më shumë zë, lobim dhe mbështetje për gratë sipërmarrëse dhe sipërmarrjet e reja.

Gjatë kësaj periudhe angazhime si programi “Ringrihu më i fortë”, ishin një lloj kundërpërgjigje ndaj dëmeve ekonomike që po shkakton pandemia.

Influencerat vijojnë të rrisin hapësirat e tyre dhe janë bërë një instrument i rëndësishëm marketimi. Në brendësi të revistës do të gjeni renditjen e top 100 influencerave më të mëdhenj në vend.

Gjatë kësaj vere ndërkohë, vetë Businessmag pati një fushatë të suksesshme të promovimit të turizmit shqiptar. Qindra të rinj u angazhuan të dërgojnë foto dhe përshkrimet e vendeve të ndryshme të Shqipërisë.

Shiko më shumë
Na ndiqni në rrjetet sociale