zgjidhje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Ja cila është strategjia e Musk për çdo punësim të ri (dhe jo nuk është diploma)

Lajme

Unioni i Eksportuesve Shqiptar thirrje për stabilitet dhe progres ekonomik të vendit

Strategy

A po e bëni botën më të mirë? Apo thjesht po bëni petulla?

Business Pulse

Thënie frymëzuese nga Maya Angelou

Strategy

7 gjëra që njerëzit e suksesshëm i thonë vetes çdo ditë

Intervista

Me 300 ditë diell në vit dhe kapacitet 1500 MW, Shqipëria mund të përqendrohet tek ENERGJIA SOLARE!

Strategy

Si të rrisni kreativitetin e punonjësve tuaj?

Strategy

Çfarë mund të mësojmë nga gabimet e Uber dhe Travis Kalanick?

Intervista

“Ylli në ngritje i ICT Awards”, Penda Smajljaj: “NotifyMe ka qenë projekti që më ka sfiduar në çdo aspekt.”

Slideshow

Panairi i startup-eve që bashkoi Shqipërinë me Kosovën

Evente