zgjidhje Archives » Page 2 of 4 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

“Ylli në ngritje i ICT Awards”, Penda Smajljaj: “NotifyMe ka qenë projekti që më ka sfiduar në çdo aspekt.”

Slideshow

Panairi i startup-eve që bashkoi Shqipërinë me Kosovën

Strategy

Sipas shkencës, ja çfarë ndodh kur mendoni shumë

Teknologji

Shkencëtarët kanë zbuluar një zgjidhje për ekranët e thyer të telefonave

Strategy

Çfarë duhet të presësh në një intervistë pune me Elon Musk?

Startup

Gjirafa Lab bëhet pjesë e platformës më të madhe në botë për akseleratorët F6S

Teknologji

Cila është ideja e ardhur nga vajza e klasës së pestë që Elon Musk e realizoi menjëherë?

Lajme

“Albanian ICT Awards” prezanton çmimet dhe mënyrat e aplikimit për to

Strategy

4 ide biznesi për amviset

Strategy

Si të menaxhoni shpenzimet tuaja?