veshje Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Koleksioni i parë i modës në botë krijuar nëpërmjet një smartfoni

Lajme

Janar-korrik, eksportojmë gati 17% më shumë se një vit më parë

Intervista

“Fashion është një mënyrë e të jetuarit, ose je, ose nuk je mik me të”

Business Pulse

Gjërat që nuk duhet t’i vishni kurrë gjatë punës tuaj këtë verë

Slideshow

Ndryshimet më të rëndësishme që do të sjellë Google

Startup

Marka e re shqiptare e veshjeve që po menaxhohet nga 18 vjeçari

Sipërmarrje

‘Steve Jobs’ është një kompani italiane dhe Apple nuk mund të bëjë asgjë për këtë

Lajme

Ja cili është biznesi që po rinjeh lulëzim në Shqipëri

Sipërmarrje

Me BuyToAmerica.com mund të porosisni përtej oqeanit

revista

Numri #13 i Business Mag Albania gati për shkarkim!

Evente

Seminar për “Negociatat dhe Shitjet B2B”

Dhjetor 19, 2018
9 AM – 5:30 PM