Uber Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Çfarë po ndodh me Libra? eBay, Stripe dhe Mastercard tërhiqen nga projekti

Teknologji

Uber dyfishon përpjekjet për sigurinë e pasagjerëve

Lajme

Thyhen heshtjen Amazon në lidhje me investimin në industrinë e automjeteve autonome

Kosova

Vetëm një email apo postim mund t’ju mbajë larg suksesit

Startup

Startup Grind Global 2019: Disa mësime nga konferenca globale në San Francisco

Business Pulse

Rritet vlera e Uber. Aksionet kapin shifrën e 82 miliardë dollarëve

Teknologji

Uber dhe Lyft mund të duken njësoj, por vizionet i kanë të ndryshme  

Teknologji

Rënia dhe shkëlqimi i kompanisë Lyft

Sipërmarrje

Çfarë duhet të dini kur krijoni logon e kompanisë suaj?

Sipërmarrje

Rivalët e BMW dhe Daimler po shpenzojnë 1 miliard dollarë për të ardhmen e transportit