Startup Archives » Page 2 of 53 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Trajnime

Innovation Leadership 101 – Si të zotëroni inovacionin e vazhdueshëm?

Teknologji

Tech Community Xmas meetup!

Teknologji

Kjo kompani, paguan 130 mijë dollarë për fytyrën tuaj

Business Pulse

Bashkë-themeluesi i Google, Larry Page tërhiqet nga pozicioni si CEO i Alphabet

Kosova

Si të mbijetojmë si kompani startup në Kosovë?

Lajme

Kompania gjermane me seli në Kosovë Celonis, rrit investimet në 290 milionë dollarë

Strategy

Çfarë mund të mësojmë nga inagurimi i fundit i Cybertruck dhe Elon Musk?

Thirrje per Aplikime

Ke një startup që dëshiron ta zhvillosh? Atëherë bëhu pjesë e programit Flexible StartUp Support!

Startup

EIIU TALKs dhe Tirana si “hotspot” europian për nomadët dixhitalë. Hackathoni i dhjetorit mbledh studentë, universitete, kompani dhe Bashkinë e Tiranës

Lajme

Lançohet platforma e internetit “Të rinjtë prijnë”