sipërmarrësve Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Slideshow

Ky është një vit rekord për femrat miliardere. Ja arsyeja pse.

Media&PR

Ketan Makwana – Sipërmarrës, Investitor dhe Trajner është pjesë e panelit të Infocom World Albania

Lajme

Kulinaria, trendi më i ri i turizmit në Shqipëri

Strategy

8 zakone të tuat që një milioner i shmang me çdo kusht

Lajme

Me çfarë sfidash po përballet industria fason në vendin tonë?

Strategy

5 Mënyra për t’u çlodhur gjatë pushimeve

Sipërmarrje

Si u bë themeluesi i Tumblr një miliarder në moshën 26 vjeçare?

Thirrje per Aplikime

Edicioni i katërt i çmimeve të BE-së për gratë inovatore

Lajme

Ambasadori rus takon biznesmenët shqiptarë: Projekte ekonomike mes dy vendeve

Sipërmarrje

10 sjelljet e sipërmarrësve jashtëzakonisht të suksesshëm