Samsung Electronics Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Smartphone-t Samsung Galaxy cilësohen si më të mirët e vitit

Uncategorised

Samsung Prezanton Galaxy XCover Pro, Smartphone elegant, të qëndrueshëm dhe të ndërtuar për biznes

Lajme

Huawei ndalon disa linja prodhimi të smartfonëve të saj

Mobile

Një smartphone tjetër i fuqishëm vjen nga Samsung Electronics

Teknologji

Samsung zbulon serinë e re të Galaxy A

Teknologji

Samsung rrit standardin me Galaxy S10

Lajme

Samsung lançon linjën e saj të plotë të televizorëve QLED 2019 në Portugali

Teknologji

Samsung Electronics vendos nivele të reja të performancës në treg

Teknologji

Samsung shpalos të ardhmen e ekraneve me Teknologjinë Inovative Modulare Micro LED në CES

Teknologji

Samsung shpallet fitues i 30 Çmimeve të Inovacionit CES për vitin 2019