Samir Mane Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Të blesh në Neptun do të thotë të kontribosh për një kauzë shumë humane

Business Pulse

ÇFARË LEXOJNË SIPËRMARRËSIT SHQIPTARË?

Business Pulse

Online numri 17 i Revistës. Motivohu e informohu me Businessmag.al

Business Pulse

Biznesi shqiptar që “zhvendos” zyrat në Sardenjë, për dy ditë 

Sipërmarrje

Sipërmarrjet shqiptare rrisin investimet në Ballkan

Intervista

Ferma Amalthia, MIKJA QË U RRIT sa hap e mbyll sytë!

Lajme

Shpallet lista e më të pasurve, ja cilët janë 10 shqiptarët që kryesojnë listën

Media&PR

“Share Albania” dhe “Albanian ICT Academy” shpallen idetë fituese të “Do you have an idea?”

Lajme

SOT FINALJA E MADHE E “DO YOU HAVE AN IDEA”, NJË MBRËMJE E MBUSHUR PLOT EMOCIONE

Media&PR

“Blancheur”, “Albanian ICT Academy” dhe “Epoka e Skënderbeut” kalojnë në finalen e madhe të “Do you have an idea?”