rreziqe Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Karriera

Pse është e rëndësishme të rrezikoni herët në karrierën tuaj

Strategy

Ja cilat janë arsyet pse nuk keni patur sukses deri tani

Strategy

A po e sabotoni vetë suksesin e biznesit tuaj?

Strategy

7 shenja që tregojnë se nuk jeni ende gati për të filluar biznesin tuaj

Trajnime

Uebinar 2: Si të rrisni sigurinë tuaj online?

Strategy

Këta miliarderë ndajnë me ne sekretin e suksesit të tyre

Business Pulse

Java e parë e Vitit 2018 ju motivon me këto thënie

Lajme

Çfarë duhet të dini para se të investoni në një ICO (Ofertat Fillestare për Monedha)?

Teknologji

Edhe Shqipëria me tregtues të monedhës virtuale. Ja cilët janë ata dhe çmimet e tregtimit

Sipërmarrje

7 këshilla për t’u bërë një freelancer i suksesshëm