rezolucion Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Prezantohet linja e re e smartfonëve Galaxy Note 10

Teknologji

A duhet të blini një televizor të ri në vitin 2019? Nis era e rezolucionit 8K

Slideshow

18 website-t më të dobishme për ju

Slideshow

Prezantohet në Shqipëri smartfoni i gjeneratës tjetër, Samsung Galaxy Note8

Slideshow

Të rejat më të fundit të zbuluara për iPhone 8

Teknologji

NASA dhe Amazon do të transmetojnë nga hapësira në 4K për herë të parë në 26 prill

Teknologji

Samsung prezanton telefonin e mençur Xcover 4 të fortë, por elegant gjatë Kongresit Botëror të Celularëve në Barcelonë

Teknologji

3 telefonat më të mirë të momentit

Startup

Ja cila është arsyeja pse ky startup ka lëshuar 100 satelitë në hapësirë

Teknologji

Prezantimi në Shqipëri i serisë së re të Samsung Galaxy A