reklame Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Sipërmarrje

Kur punëtori, firmës dhe kolegëve ku punon u drejtohet me: ATA!

Marketing

Si munden markat të eleminojnë ndërrimin e kanaleve gjatë reklamave?

Teknologji

Ky sipërmarrës braktisi kolegjin dhe bëri 1 milionë $ në vetëm 5 muaj

Marketing

Reklama e Pepsit, një dështim për kompaninë

Teknologji

Facebook prezanton një format të ri reklamimi

Marketing

Nike do të prodhojë veshje sportive për gratë muslimane

Marketing

Strategjia e Starbucks: Të shkruash emrin e konsumatorit gabim

Travel

Ja cilat ishin 10 spotet më të bukura për 2016-ën, ofruar nga revista Travel

Marketing

Sa sekonda duhet të jetë në ekran një reklamë?

Teknologji

Gjirafa AdNetwork, rrjeti për reklamat shqiptare në internet

Evente

Hardh Fest 2017

Shtator 7, 2017
9:00 AM - Shtator 10 9:00 PM

Doing Business 2017

Shtator 28, 2017
në orën 09:00 - 29 Shtator Sep 29 në orën 20:00