racizëm Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Drejtori i kompanisë Siemens e quan Presidentin Trump racist

Business Pulse

Donald Trump. Një betejë faktesh dhe trillimi

Marketing

Reklama raciste, Dolce & Gabbana u kërkojnë falje publike të gjithë kinezëve nëpër botë

Strategy

10 citimet frymëzuese nga Malcolm X

Evente