pije alkoolike Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Coca-Cola në bisedime për të prodhuar pije me marihuanë

Sipërmarrje

A e dinit që këta persona të famshëm kanë brandet e tyre të pijeve alkoolike?

Strategy

Çfarë bëjnë ndryshe të rinjtë sot në krahasim me brezat e mëparshëm?

Lajme

Sirius Wine, kompania kosovare që sjell verërat me të mira në botë, mes tyre dhe një Shqiptare

Travel

E dini se nga cilat vende vijnë produktet false?

Lajme

Gusht 2016: Të dhënat nga INSTAT për “Indeksin e çmimeve të konsumit”