partneritet Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Strategy

3 Gjërat që duhet të dini para se të bisedoni me investitorët në lidhje me biznesin tuaj

Marketing

4 mënyra për të zhvilluar markën tuaj personale

Lajme

Jack Ma, pas daljes në pension do të kthehet tek mësimdhënia

Thirrje per Aplikime

Hapet raundi i dytë i programit “Sfida Elevator Lab” nga Raiffeisen Bank në Shqipëri dhe Kosovë

Uncategorised

Cacttus Sha dhe Sentry fillojnë bashkëpunimin

Strategy

5 gjëra që nuk duhet të bëni kur jeni duke drejtuar një biznes të vogël

Lajme

Tetra Pak në partneritet për të përmirësuar zhvillimin e bulmetit në Shqipëri

Strategy

5 mësime partneriteti nga të cilat mund të mësoni dhe ju

Strategy

Si të menaxhoni dikë që ka më shumë eksperiencë se ju?

Lajme

Enet Solutions-Logicom dhe Oracle, një partneritet në dobi të biznesit