muzikë Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Eventet që nuk duhen humbur në Shtator 2019

Sipërmarrës të suksesshëm

Taylor Swift është këngëtarja më e paguar në botë në vitin 2019 me 185 milionë $

Internet

Një lëvizje e re e Facebook për të kthyer të rinjtë në aplikacion

Teknologji

Shazam, tani me një pronar të ri

Personazhe

Inis Neziri, prek suksesin ndërkombëtar në muzikë vetëm 17 vjeç

Strategy

Zakonet që ju bëjnë të urreheni në vendin e punës

Teknologji

5 aplikacionet më të mira për muzikë për sistemin Android

Lajme

Web Summit 2017 në Lisbonë: Ja se çfarë po ndodh me teknologjinë sot

Strategy

Rihanna shpjegon se çfarë e bën një biznes të suksesshëm

Strategy

Si mund të rrisni produktivitetin dhe përqëndrimin në punë?