millennials Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Business Pulse

Millenials zgjedhin punën dhe arsimin, jo më martesën dhe fëmijët

Sipërmarrje

Përtej shpërblimeve dhe përfitimeve: Çfarë e bën një kompani vërtet të mirë?

Sipërmarrje

Historiku i sandaleve që shohim sot çdo ditë

Sipërmarrje

8 industritë më të mira për të filluar një biznes tani

Lajme

Si Millennials do të ndryshojnë botën e luksit?

Lajme

Studimi: Të punuarit nga shtëpia shkakton stres