Microsoft Archives » Page 3 of 15 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Google Cloud së shpejti do të ketë një produkt të ri që do të konkurrojë Amazon dhe Microsoft

Strategy

Këta miliarderë ndajnë me ne sekretin e suksesit të tyre

Lajme

Facebook u dha të dhënat e përdoruesve 60 kompanive, përfshirë Apple, Amazon, dhe Samsung

Lajme

Microsoft vlen më shumë se Google

Teknologji

Real Madrid, mes pasionit dhe teknologjisë

Teknologji

CEO i Microsoft, Satya Nadella: “E ardhmja që po krijojmë është një zgjedhje që po e bëjmë vetë”

Sipërmarrje

Warren Buffett deklaron se nuk do të investojë kurrë në kompaninë Microsoft

Startup

25 startup-e i bashkohen inkubatorit të ICK-së

Sipërmarrje

Si këta 10 miliarderë janë ballafaquar me dështimin?

Slideshow

Industritë janë transformuar gjithmonë nga teknologjia. Udhëheqësit e biznesit e dinë këtë më mirë se kushdo!