mesazhe Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Pothuajse gjysma e përdoruesve të internetit përdorin WhatsApp çdo javë

Strategy

Që të jesh i suksesshëm duhet të thuash JO shpesh 

Lajme

Mark Zuckerberg: “Me Libra do të krijojmë një infrastrukturë financiare globale që fuqizon miliarda njerëz”

Teknologji

Kontrolloni WhatsApp-in. Aplikacioni do të sjellë një ndryshim të ri

Intervista

iLance.al, platforma e parë freelance në Shqipëri

Teknologji

Whatsapp po ndalon lajmet e rreme me një limit të ri mesazhesh

Thirrje per Aplikime

Albanian Scholarship Effort (ASE) hap aplikimet për programin e mentorshipit 2019 – 2021

Teknologji

8 gjërat që duhet të bëni në LinkedIn për të forcuar karrierën dhe biznesin tuaj gjatë 2019

Slideshow

Dhjetori i dytë, ja mesazhet më të bukura në duart e studentëve

Teknologji

YouTube ofron filma pa pagesë, por me reklama

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM