mentor Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Intervista

Arjeta Dhima, mentore e mentorit të 9000 personave

Business Pulse

Rëndësia e një mentori dhe afërsia që duhet të keni me të

Zhvillim personal

Keni nevojë për një mentor? Ja se si të bindni një profesionist për udhëzime

Startup

Aplikacioni GjejZa fiton kupën e vendit të parë në Samitin Technovation Girls World Pitch

Strategy

Ja cilat janë 10 arsyet që ju detyrojnë të lini punën

Strategy

Nëse “gëzoni” këto cilësi, ju jeni një mentor i mirë

Sipërmarrje

10 këshilla për fillimin e biznesit tuaj kur jeni mbi 50 vjeç

Personazhe

Agi Haxhimurati: “Dizajni, Ambasador i brandi-it tuaj”

Strategy

10 gjërat që milionerët bëjnë ndryshe nga të tjerët

Thirrje per Aplikime

Janë hapur aplikimet për shkollën verore të sipërmarrjes