Media Sociale Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Marketing

Reklama raciste, Dolce & Gabbana u kërkojnë falje publike të gjithë kinezëve nëpër botë

Strategy

9 gjëra që njerëzit mirënjohës bëjnë ndryshe

Lajme

Reduktimi i kohës në mediat sociale me 30 minuta në ditë ul rrezikun nga depresioni

Slideshow

13 foto që tregojnë se si mediat mund të manipulojnë të vërtetën

Marketing

Oferta e fundit nga AllWeb, përfitoni 50€ zbritje deri në datën 9 Tetor

Strategy

Zakonet e njerëzve shumë të suksesshëm

Sipërmarrje

Pse perandoria e kozmetikës e Kylie Jenner mund të përfundojë në një kompani të dështuar?

Business Pulse

Mediat sociale, armiku i trurit tuaj

Lajme

Zuckerberg humbet papritur 16.8 miliardë dollarë në një ditë të vetme

Lajme

Ky vend bllokon internetin në të gjithë vendin për të ndaluar studentët të kopjojnë gjatë provimeve

Evente

Seminar për “Negociatat dhe Shitjet B2B”

Dhjetor 19, 2018
9 AM – 5:30 PM