makina Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

GLC dhe GLC Coupé: Më shumë nga ç’mund ta imagjinoni

Lajme

E jashtëzakonshme, miu mëson t’i japë makinës elektrike (VIDEO)

Lajme

Volvo tërheq nga tregu gjysëm milionë makina

Business Pulse

9 gjëra për të cilat po shpenzoni shumë para

Lajme

Drejtori i Përgjithshëm i Volkswagen kërkon falje pas citimit të frazës së Holokaustit

Business Pulse

Volkswagen së shpejti “Made in Serbia”

Lajme

“Makinat pa çelës”, ja cilat modele vidhen më lehtë

Teknologji

Zbulohet një proces i ri kimik për projektimin e veturave me hidrogjen

Business Pulse

5 Miliarderët që kursejnë edhe për makina

Business Pulse

Elon Musk ka një zgjidhje shumë të mirë për trafikun