makina Archives » Page 3 of 13 » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Teknologji

Lotus prezanton dy makina për të festuar përvjetorin e saj të fitores në F1

Teknologji

17 kanale në YouTube që adhuruesit e makinave duhet t’i konsiderojnë

Teknologji

1 milion dollarë dhurohen nga McLaren për bamirësi pas shitjes së një 570S

Teknologji

Dodge Challenger përfiton edhe 90HP të tjera tek SRT Hellcat Redeye

Teknologji

Policia italiane bën gati Jeep Wrangler si patrullë për plazhet

Teknologji

CEO i McLaren kërkon të ndryshojë drejtimin e garës midis kompanive

Teknologji

Volvo XC40 do të jetë Volvo e parë 100% elektrike

Teknologji

Harrojini çelësat e makinave, Samsung dhe Apple kanë menduar për ju

Teknologji

Audi dhe Hyundai bashkëpunojnë për makinat me hidrogjen

Strategy

5 gjërat për të cilat edhe njerëzit e pasur diskutojnë çmimin