llogari Archives » Business Magazine Albania – Media Dixhitale dedikuar Sipërmarrjes
Lajme

Facebook dhe Twitter nuk ftohen në samitin e ardhshëm të mediave sociale në Shtëpinë e Bardhë

Internet

Instagram e bën më të lehtë të rimarrësh llogarinë tënde të hakuar

Business Pulse

Si të bëheni një influencer?

Teknologji

Top 5 kanalet më të paguar të YouTube

inovative

Si të ruhesh nga “boshatisja” e llogarisë si rrjedhojë e blerjeve të pasigurta në internet?

Lajme

Ekspozohen të dhënat e miliona përdoruesve të Facebook

Business Pulse

Rreziku i të qenit instagram influencer

Teknologji

8 gjërat që duhet të bëni në LinkedIn për të forcuar karrierën dhe biznesin tuaj gjatë 2019

Strategy

4 gjëra produktive që mund të bëni nëse udhëtoni gjatë sezonit të festave

Lajme

Vidhen të dhënat e 81 mijë llogarive të përdoruesve në Facebook

Evente

Rikthehet TË RINJTË FLASIN!

Korrik 31, 2019
2 PM – 5 PM